Posts Tagged ‘feraceler’

Ferace Modelleri

Saturday, August 18th, 2012

2012 Spor, Abiye ve Klasik Feraceler

2013 Ferace modelleri görmek için tıklayınız

Ferace Nedir?

Feraceler, pardösünün elbise tarzında olan modelleridir. Tesettürlü bayanlar genellikle pardösü gibi veya evlerine namahrem biri geldiği zaman kıyafetleri ortama çıkmaya müsait değilse feraceyi giyerler. Eskiden sadece sıklıkla klasik feraceler bulunurdu. Abiye feraceleri de daha çok hacdan gelenler getiriyor. Hacı malzemeleri ve Tesettür giysiler satan dükkanlarda da abiye feraceleri bulmanız mümkün. Daha sonraları modern tesettür modelleri çıkmaya başladıktan sonra spor ferace modelleri de piyasaya çıktı. Spor feraceleri daha çok gençler tercih ediyor. Şık ferace modellerinden bazı örnekler:

 2013 Ferace modellerini görmek için tıklayın

HAC VE UMRE KIYAFETLERİ

Saturday, June 23rd, 2012

YENİMODA ÜYELERİNE %50 İNDİRİMLİ

Hac ve Umre kıyafetlerinin en beğenilen markalarından Reis’ten namaz elbiseleri, pusulalı seccadeler , afgan takımları ve feraceler Yenimoda.com üyelerine özel %50 indirimle huzurlarınızda. Daha fazla model görmek veya Yenimoda.com üyelerine özel indirimli alışveriş fırsatlarından yararlanmak için Yenimoda’ya ücretsiz üye olun.(TIKLAYIN)

Tam Boy Görmek İçin Resimlerin Üstüne Tıklayınız

Ferace Modelleri Görmek İçin Burayı Tıklayın

Umreye Giderken Ne Giyilebilir?(Tıklayın)

2012 Ferace Modelleri

Monday, April 2nd, 2012

FERACE MODELLERİ-2012

Tesettür giysi satan dükkanlarda rahatlıkla aradığınız gibi feraceler bulabilirsiniz. Özellikle nakışlı feraceler ve klasik ferace modelleri daha sıklıkla bulunuyor. Fakat modern giyime yönelen gençlerin talepleri doğrultusunda spor ferace modellerini de artık her yerde bulabilirsiniz. Aşağıda paylaştığım 2012 ferace modellerinde abiye feraceler ,nakışlı feraceler , klasik ve spor ferace modellerini bulabilirsiniz.

İndirimli tesettür giysi modelleri ve ferace modelleri görmek için güvenilir alış-veriş sitesi olan YENİMODA.COM’U ziyaret edin(TIKLAYIN)

(Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız)

Modanisa’dan Ferace Modelleri

Tuesday, March 27th, 2012

Modanisa‘ da Ferace Modellleri 69.90 TL

Resimlerde görmüş olduğunuz feraceler Modanisa‘da 69.90 TL. İhtiyacınız varsa sakın bu fırsatı kaçırmayın

 

Ferace Modelleri

Wednesday, March 14th, 2012

İndirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayın 

Uygun fiyata tesettür giyim modellerinin % 85′ e varan indirimlerle satıldığı yenimoda.com’dan sizin için ferace modelleri seçtim. Daha fazla feraceler veya tesettür giysi modelleri görmek için burayı tıklayın

Yenimoda’da 2013 Ferace Modelleri

 Resimlere tıklayarak tam boy görebilirsiniz.