Posts Tagged ‘indirimli tesettür elbiseler’

119 TL’ye Aramis elbiseler Yenimoda’da

Wednesday, September 12th, 2012

Yeni sezon tesettürlü Aramis elbiselerde KARGO BEDAVA! Aramis: sofistike güzellik, farklı estetik… Şık bir elbise mi arıyorsunuz? Aramis’in zarif modelleri tam size göre. Dikişi ve kumaşıyla kendisini ispatlamış Aramis elbiseler size özel indirimlerle Yenimoda’da.

Tesettür giyim elbise modellerinin indirimli satıldığı Yenimoda.com’da Aramis elbiseler

Aşağıda yeni sezon tesettürlü Aramis elbise modellerinden birkaç elbise paylaştık. Daha fazla indirimli tesettür elbiseler veya diğer markaların indirimli tesettür giyim modellerini görmek için Yenimoda.com tıklayınız

 

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

KAYRA İNDİRİMLİ ELBİSE MODELLERİ

Thursday, June 14th, 2012

%75 İndirimli Kayra Tesettür Elbise Modelleri

Kayra elbise modelleri, tunik ve takımlar Yenimoda’da! Türkiye’nin en beğenilen tesettür giyim markalarından Kayra’nın birbirinden güzel kap ve uzun kapalı elbiseleri tam %75 indirimle Yenimoda’da! Bu Kayra fırsatını kaçırmayın. Adetler sınırlı; elinizi çabuk tutun.

Yenimoda’daki indirimli tesettür elbiseler arasından sizin için seçtiğimiz Kayra tesettür elbise modelleri‘ nden bazıları:

(Daha fazla model görmek veya %75 indirimli alışveriş için siz de Yenimoda’ya üye olun.) BEDAVA YENİMODA DAVETİYESİ(TIKLAYIN)

TAM BOY GÖRMEK İÇİN RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ

YENİMODA İNDİRİMLİ ELBİSELER

Sunday, May 27th, 2012

ODRICA Elbise Modelleri’nde Büyük İndirim

Tesettüre uygun abiye elbiseler ve şık tesettür elbiseleriyle Odrica kalitesi Yenimoda’da! Üstelik BÜYÜK BEDEN kıyafet seçenekleriyle. Renkler, modeller, işçilik ve fiyatlar tam istediğiniz gibi. Odrica tesettür abiye elbiseler, size özel %55’e varan indirimlerle huzurlarınızda! Bu fırsatı kaçırmayın.YENİMODA‘daki indirimli tesettür elbiselerden şık modeller:     (BEDAVA YENİMODA ÜYELİK ve FARKLI MODELLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ)

(Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız)