Etiket arşivi: tesettür abiye elbiseler

Sefa Merve tesettür abiye elbiseler

Sefa merve uzun kapalı abiyeler

Düğün ve bayramlarda kullanabileceğiniz şık bir o kadarda rahat olan Sefa Merve tesettür abiye elbiseler, şifon kumaş payetlerle süslenmiş. Sefa Merve kapalı abiye elbise modellerinin çoğunluğunda sadece 38-40-42 bedenlere göre elbiseler bulunuyor. Bazı elbise modellerinde 36 ve 44 beden bulmanız da mümkün. Beyaz,kırmızı, mor, yeşil, lacivert, mavi, vizon, somon,su yeşili, mercan rengi gibi seçenekleri de bulunan Sefa Merve tesettür abiye elbise modellerinin fiyatlarına gelince 100-300 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Şık abiye elbiselerden bazı modelleri aşağıda paylaştık. Daha fazlasını Sefa Merve’de bulabilirsiniz

2013 Sefa Merve kapalı uzun abiye elbise modelleri

Elbiseleri büyük boy olarak görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Famelin tesettür elbise modelleri

İndirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayınız

Tesettür giyim markalarından olan Famelin’in elbiselerinin şıklığı 2013 yeni sezon modellerinde de kendini gösteriyor. Modanisa, Yenimoda gibi tesettür giyim modelleri satan internet sitelerinde Famelin 2013 tesettür elbise modellerini bulabilirsiniz. Düğün ve bayramda giyilebilecek tesettür abiye elbiseleri de Famelin 2013 elbiselerinde mevcut. Famelin tesettür elbiselerin fiyatları 120-140 TL aralığında değişiyor. Sizin için seçtiğimiz tesettür elbise modellerinden bazılarını aşağıda paylaştık.

Kapalı uzun elbise modelleri

Modelleri tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

ŞIK TESETTÜR ABİYE ELBİSE MODELLERİ

YENİMODA.COM’DA % 55’E VARAN İNDİRİMLİ FİYATLARLA

HOCAZADE & GEVENCİ’nin 1963 yılında başlayan yolculuğu abiye, gelinlik ve nişanlık üretiminde kalitenin ve kusursuz zarafetin doruğuna doğru devam ediyor. HOCAZADE & GEVENCİ kalitesi, size çok özel %55’e varan indirimlerle huzurlarınızda.

Yenimoda.com’ daki şık tesettür elbiseleri takip eden hanımlar! 130 TL’den başlayan fiyatlarla tesettür abiye elbiselerin kampanyası kısa süre sonra bitecek. Fakat diğer markaların da kampanyalarını takip etmek isterseniz YENİMODA.COM’A ÜCRETSİZ ÜYE OLUN(TIKLAYIN) 

YENİMODA TESETTÜR ABİYE ELBİSELERDEN BAZILARI:(TAM BOY GÖRMEK İÇİN RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ)

BEDAVA YENİMODA DAVETİYESİ