Posts Tagged ‘tesettür elbise modelleri’

Yarı Fiyatına Tesettür Elbise Modelleri

Saturday, August 18th, 2012

Yenimoda.com’da 75 TL’den Başlayan Fiyatlarla Tesettür Abiye Elbiseler

Modaysa moda! En güzel Tesettür elbise modelleri ve takımlar Modaysa’nın birinci sınıf kaliteli işçiliği ve yenilikçi tasarımlarıyla Yenimoda.com‘da! %50 indirimi kaçırmayın! Yenimoda.com’daki tesettür abiye elbise modellerinden birkaç modeli sizinle paylaştık. Daha fazla tesettür elbiseler görmek için yenimoda.com tıklayınız

 

KAYRA İNDİRİMLİ ELBİSE MODELLERİ

Thursday, June 14th, 2012

%75 İndirimli Kayra Tesettür Elbise Modelleri

Kayra elbise modelleri, tunik ve takımlar Yenimoda’da! Türkiye’nin en beğenilen tesettür giyim markalarından Kayra’nın birbirinden güzel kap ve uzun kapalı elbiseleri tam %75 indirimle Yenimoda’da! Bu Kayra fırsatını kaçırmayın. Adetler sınırlı; elinizi çabuk tutun.

Yenimoda’daki indirimli tesettür elbiseler arasından sizin için seçtiğimiz Kayra tesettür elbise modelleri‘ nden bazıları:

(Daha fazla model görmek veya %75 indirimli alışveriş için siz de Yenimoda’ya üye olun.) BEDAVA YENİMODA DAVETİYESİ(TIKLAYIN)

TAM BOY GÖRMEK İÇİN RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ

SETRMS TESETTÜR GİYİM MODELLERİ

Friday, June 1st, 2012

%30 İndirimli Setrems Tesettür Giyim Modelleri

Yeni sezon Setrms tesettür giysiler özel indirimlerle Yenimoda.com’da! Üstelik  6Haziran’a kadar KARGO BEDAVA!
SETRMS 1974 yılında küçük bir atölye ile başladı hayata… Türk kadınının beğenisi SETRMS, dünya kadınlarına da sunuldu ve büyük kabul gördü. SETRMS’de kaliteli kumaşlar, usta tasarımcıların elinde detaya verilen önem ve dikişteki özenle; sanata dönüşür. Başarısı; ürettiği kıyafetlerin gururla ve keyifle giyilmesi ya da müşterilerinden aldığı övgülerdir.

Yeni sezon Setrems tesettür giyim modellerinde çok şık kap modelleri , uzun etek modelleri , tesettür elbise modelleri ve Setrems Pardesü modelleri mevcut.

%30’luk indirimden yararlanmak ve diğer tesettür modellerini görmek için YENİMODA’ya ücretsiz üye olabilirsiniz.

BEDAVA YENİMODA DAVETİYESİ (TIKLAYIN)

TAM BOY GÖRMEK İÇİN RESİMLERİN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ